پلی استور گوگل

پلی استور گوگل (Google Play Store) یک سرویس پخش دیجیتال محتوای چندرسانه‌ای از شرکت گوگل است و در واقع امکانات و خدماتی مانند آیتیونز ( itunes ) را به کاربران سیستم عامل‌‌ اندروید می‌دهد، این خدمات شامل فروشگاهی آنلاین برای موسیقی، فیلم، کتاب و اپلیکیشن‌ها و بازی‌ است که بسیاری از آن‌ها رایگان و برخی دیگر با پرداخت مبالغی قابل استفاده هستند. در نظر بگیرید برای استفاده از خدمات پلی استور گوگل (Google Play Store) ابتدا می‌بایست در این سرویس ثبت نام کنید و سپس با استفاده از دستگاه‌های اندرویدی از این خدمات استفاده کنید.

 معمولا اپلیکشن‌ها و بازی‌هایی که در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه می‌شوند به شکلی طراحی شده‌اند که پس از مدتی استفاده از آن‌ها برای ادامه باید مبلغی را پرداخت کنید که این مبلغ باید توسط پلی استور گوگل (Google Play Store) انتقال یابد. برای انتقال پول از طریق پلی استور گوگل (Google Play Store) ابتدا می‌بایست در حساب کاربری خود مبلغی که می‌خواهید را واریز کنید، این تراکنش به دو صورت امکان پذیر است یکی از طریق کارت‌های ارزی بین‌المللی مانند ویزا ( Visa ) و یا مستر کارت ( Master Card ) و یا از طریق گیفت کارت‌های گوگل، معولا گیفت کارت‌های گوگل به صرفه‌تر هستند، زیرا شما مبلغی که واریز می‌کنید کمتر از مبلغی است که در گیفت کارت موجود است و از طرفی در هر فصل از سال به مدت 3 روز گوگل، گیفت کارت‌های خود را به حراج می‌گزارد و شما می‌توانید با استفاده از خدمات کارت‌های ارزی بین‌المللی با قیمتی ارزانتر از همیشه این کیفت کارت‌ها را خریداری کنید، برای استفاده از این خدمات می‌توانید با ماناپال تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما با استفاده از اعتبار ریالی شما، برایتان حساب‌های ارزی بین‌المللی تشکیل دهند.
استفاده از کارت‌های ارزی بین‌المللی برای خرید مستقیم در پلی استور گوگل (Google Play Store) یک مزیت برتر نسبت به گیفت کارت‌ها دارد، و این مزیت این است که شما همان مقدار مبلغی را که نیاز دارید وارد حسابتان می‌کنید نه بیشتر، از این رو می‌توان گفت استفاده از کارت‌های ارزی بین‌المللی و پرداخت مستقیم هنوز بیشترین استفاده زا در زمان‌های پرداخت دارد. برای استفاده از خدمات کارت‌های ارزی بین‌المللی می‌توانید از سرویس‌های ماناپال استفاده کنید و بدون واسطه از پلی استور گوگل (Google Play Store) خرید کنید.

 

play store hero desktop

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.