آیتیونز

آیتیونز ( itunes ) یک نرم افزار وابسته به شرکت اپل ( Apple ) است و به عنوان یک نرم افزار چند رسانه‌ای شناخته می‌شود. آیتیونز ( itunes ) برای انتقال موسیقی و فیلم و عکس و ... از روی کامپیوتر‌های شخصی به روی دستگاه‌های شرکت اپل ( Apple ) مانند آی پد ( iPad ) و یا آی فون ( iPhone ) استفاده می‌شود. علاوه بر این‌ها شما با استفاده از آیتیونز ( itunes ) می‌توانید تمام خرید‌هایی که با اپل آیدی انجام می‌دهید را کنترل کنید.

آیتیونز ( itunes )، به غیر از بخش کنترلی و هدایتی که دارد، به فروشگاه‌های وابسته به شرکت اپل ( Apple ) نیز متصل است و مانند یک ویترین برای محصولات این فروشگاه عمل می‌کند. محصولات آیتیونز ( itunes ) شامل فیلم و سریال، موسیقی، کتاب ، نرم افزار و بازی‌ هستند که می‌توانید به دو صورت آن‌ها را خریداری کنید، یکی به صورت مستقیم و با استفاده از حساب‌های ارزی بین‌المللی و روش دیگر که با استفاده از گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) است.
در صورتی که خواهید از حساب‌ها و کارت‌های ارزی بین‌المللی استفاده کنید باید مبلغی پیش خرید که حساب اپل آیدی خود واریز کنید، به دلیل همکاری‌های تازه‌ی اپل و پی پل ( PayPal ) اگر از حساب‌های پی پل ( PayPal ) برای واریز به حساب اپل آیدی خود اقدام کنید، تراکنش شما شامل تخفیف ویژه اپل می‌شود، در غیر این صورت شما با استفاده از کارت‌های ویزا ( Visa ) یا مستر کارت ( Master Cards ) هم می‌توانید به حساب اپل آیدی خود مبلغ دلخواهتان را واریز کنید.
روش دوم خرید گیفت کارت‌های اپل ( Apple ) یا همان گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) است. شرکت اپل ( Apple ) هر ساله گیفت کارت‌هایی را برای فروش می‌گذارد و مبلغی که برای آن‌ها پرداخت می‌کنید کمتر از اعتبار آن‌ها است و در واقع به نظر می‌رسد شرکت اپل ( Apple )، برای خرید این گیفت کارت‌ها به شما تخفیف می‌دهد. گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) قابل انتقال است و اگر از کد حک شده بر روی آن‌ها استفاده نشده باشد، می‌توانید آن را به دوستانتان هدیه بدهید و یا حتی آن‌ها را بفروشید. گیفت کارت‌های اپل ( Apple ) یا همان گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) انواع مختلفی دارند که عبارتند از؛ گیفت کارت آیتیونز 10 دلاری ، گیفت کارت آیتیونز 15 دلاری ، گیفت کارت آیتیونز 25 دلاری ، گیفت کارت آیتیونز 50 دلاری و گیفت کارت آیتیونز 100 دلاری.
برای خرید گیفت کارت‌های آیتیونز ( itunes ) و یا تشکیل حساب‌های ارزی بین‌المللی مانند حساب پی پل ( PayPal ) می‌توانید از خدمات ماناپال در این حوزه استفاده کنید، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

 

apple store app gift card hero

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.