کانادا

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه ایالت تشکیل شده‌است.کانادا دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می شود. کانادا یکی از  کشور‌های پیشرفته و ثروتمند جهان است که هر ساله افراد بسیاری از راه‌های مختلف به این کشور مهاجرت می‌کنند، اما محبوب‌ترین و ارزان‌ترین راه ورود به خاک کانادا، از طریق دریافت ویزای تحصیلی است.

مسئولیت نظارت و اداره سیستم‌های آموزشی در کانادا بر عهده دولت‌های ایالتی است و به همین دلیل سیستم آموزشی از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است اما به صورت کلی از یک نوع قوانین پیروی می‌کنند.
همانطور که کشور کانادا از امکانات رفاهی بالایی برای زندگی برخوردار است، دانشگاه های این کشور نیز دارای رتبه مناسبی می باشند و از این رو هزینه زندگی و تحصیل در این کشور مقداری بالا می‌باشد.اما تحصیل در کانادا به همراه بورسیه هزینه‌های دانشجویان را تا حدودی کم خواهد کرد و بسیاری از متقاضیان می توانند با تحصیل در کانادا به همراه بورسیه به هدف خود که تحصیل در دانشگاهی با رتبه جهانی مناسب است دست یابند. 
هزینه زندگی در کانادا بین 700 تا 1000 دلار در ماه است که دانشجویان برای تامین این هزینه اجازه دارند 20 الی 30 ساعت در هفته کار کنند. زمانی که دانشجویان می‌توانند کار کنند در استان‌های کانادا متفاوت است. 
شهریه دانشجویان بین المللی در کانادا، بر اساس دانشگاهی که انتخاب می‌کنند بین 12000 تا 20000 دلار در سال است که در صورتی که بورسیه تحصیلی از دولت کانادا دریافت کنند این هزینه کامل و یا به قسمتی از آن برداشته می‌شود. اما بورسیه تحصیلی به معنی آن نیست که شما تمام مدارک لازم را برای ورود به خاک کانادا دارید. پرداخت اجاره 3 ماه اول برای دانشجویانی که قصد دارند در کانادا به تحصیل بپردازند اجباری است و جزئی از مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی به حساب می‌رود. برای پرداخت هزینه اجاره خانه در کانادا، می‌توانید به صورت مستقیم از طریق خدمات کارت‌های ارزی بین‌المللی اقدام کنید، شما می‌توانید برای استفاده از این خدمات از سرویس‌های پرداخت ماناپال استفاده کنید.

Edmonton

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.