آمازون

وب سایت آمازون ( www.Amazon.com ) یک شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس ( Jeff Bezos ) ، در شهر سیاتل، ایالت واشینگتن تأسیس شد. این شرکت فعالیت جدی خود را با عنوان فروشگاه آنلاین کتاب، آغاز کرد، سپس اقدام به فروش محصولات نو یا دست‌دوم از طریق اینترنت نمود. امروزه فروش وب سایت آمازون در سراسر جهان، از هر وب سایت دیگری در این حوزه بیشتر است.  وب سایت آمازون در سال 2016 درآمدی بالغ بر ۱۳۷ میلیارد دلار کسب کرد که این مبلغ نشان دهنده رشد 28 درصدی این شرکت نسبت به سال 2015 است.

 در سال‌های اخیر خرید از وب سایت آمازون ( www.Amazon.com ) برای ایرانیان امکان پذیر نبود زیرا به دلیل وجود تحریم‌ها فرستادن کالا از آمریکا به ایران تقریبا غیر ممکن بود، اما امروزه به دلیل برداشته شدن برخی از تحریم‌ها از جمله تحریم‌های بانکی مردم ایران هم می‌توانند از خدمات و کالا‌های وب سایت آمازون استفاده کنند. متاسفانه در برخی موارد دیده شده است که شرکت‌هایی به صورت واسته در خصوص خرید از وب سایت آمازون عمل می‌کنند که باعث می‌شوند افراد نتوانند مستقیم از خود پایانه وب سایت خرید انجام دهند و در نهایت هزینه بسیار بیشتری نسبت به ارزش واقعی کالا برای آن پرداخت کنند و همینطور بعضی از شرکت‌های واسته نیز با اعلام آنکه نمایندگی وب سایت آمازون هستند، اقدام به فروش کالا‌های تقلبی به شهروندان ایرانی می‌کنند. ابتدا باید بگوییم که وب سایت آمازون هیچ نمایندگی در هیچ نقطه‌ای از دنیا ندارد و تمامی کالا‌ها به صورت مستقیم و بدون واسته به دست مشتریان این وب سایت می‌رسد، نکته دیگری که قابل توجه است کالا‌های وب سایت آمازون معمولا از قیمت مناسبی برخوردار هستند زیرا این وب سایت اجناس خود را به صورت مستقیم از تولیدکنندگان می‌گیرد همچنین بسیاری از این تولیدکنندگان از طریق وب سایت آمازون کالای خود را بدون واسته برای فروش می‌گذارند، از این نظر قیمت‌هایی که در وب سایت آمازون قرار می‌گرید معمولا قیمت‌های بسیار مناسبی هستند، پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که خرید خود را از آمازون به صورت مستقیم انجام دهید و به واسته‌ها اعتماد نکنید. برای خرید مستقیم از وب سایت آمازون می‌توانید از خدمات کارت‌های ارزی بین‌المللی استفاده کنید که در این خصوص مجموعه ماناپال می‌تواند با اعتبار ریالی شما برایتان یک حساب ارزی بین‌المللی بوجود بیاورد تا به راحتی و بدون واسته از وب سایت آمازون ( www.Amazon.com ) اجناس مورد نیاز خود را اصل و با قیمتی مناسب خریداری کنید. 

518865 generic amazon

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.