Youthapp

طی خبر‌های جدیدی که به دست آمده است بانک کامن ولث ( Commonwealth Bank ) یا به اختصار CommBank، طی یک پروژه جدید قرار است نرم افزاری به نام یوث‌اپ ( Youthapp ) را معرفی کند تا به وسیله آن ارزش واحد‌های پولی را به کودکان آموزش دهد. این پروژه توسط شعبه استرالیا CommBank راه اندازی شده است و هدف از آن آماده ساختن ذهن کودکان و نوجوانان استرالیایی برای ورود به حوزه‌های مالی است.

 طی بیانیه اخیر CommBank در مورد یوث‌اپ ( Youthapp )، گفته شده است که این نرم‌افزار قابلیت استفاده در مدارس نیز دارد و اینترفیس این نرم‌افزار بسیار ساده و روان است به طوری که حتی کودکان اتیسم هم با این نرم‌افزار می‌توانند آموزش‌های اولیه حوزه پولی را درک کنند. این اپلیکیشن برای کودکان و نوجوانان بین سنین 5 تا 15 سال ساخته شده است و آموزش‌های مختلفی مانند؛ مدیریت پول و یا ارزش واحد‌های پول کشور‌های مختلف، به همراه دارد.
در یوث‌اپ ( Youthapp )، کودکان و نوجوانان می‌توانند یک حساب مجازی بسازند و هر ماه بودجه‌ای به آن اختصاص بدهند. آن‌ها با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند راه‌های انتقال پول و پرداخت آنلاین را آموزش ببینند و همچنین در یوث‌اپ ( Youthapp ) از الگو‌های امنیتی واقعی استفاده شده است تا کودک تجربه حقیقی‌تری در مورد امنیت و مدیریت حساب‌ها داشته باشد.
در خصوص یوث‌اپ ( Youthapp )، ورونیکا هوارث ( Veronica Howarth ) رئیس انجمن مدارس استرلیا این نظر را دارد که؛ این اپلیکیشن می‌تواند بسیار مفید باشد و قابلیت این را دارد که در تمامی مدارس کشور استرالیا استفاده شود و معلمان توسط این نرم‌افزار می‌توانند به کودکان و نوجوانان مدارس، آموزش‌هایی در خصوص مدیریت مالی ارائه بدهند. همچنین در ادامه اضافه کرده است که این نرم‌افزار باید همزمان توسط والدین و کودک استفاده شود تا بازده بهتری از آن داشته باشیم. از طرفی به نظر می‌رسد که والدین کودکان در خصوص این نرم‌افزار، نظر مثبتی داشته باشند و طی آزمایش‌هایی که شده است، والدین رضایتمندی خود را از یوث‌اپ ( Youthapp ) اعلام کرده‌اند.
البته فعلا یوث‌اپ ( Youthapp ) فقط برای سیستم عامل iOS طراحی شده است ولی طی خبر‌های منتشر شده در ماه‌های آینده باید منتظر نسخه اندرویدی این نرم‌افزار هم باشیم.

 

screen696x696

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.