AimBrain

 ایم برین ( AimBrain ) یک شرکت انگلیسی است که در خصوص هوش مصنوعی دستگاه‌های مختلف فعالیت می‌کند و مهمترین محصول آن‌ها پلتفرم‌هایی است که برای حوزه امنیتی تولید می‌کنند و از طریق آن دستگاه مورد نظر ویژگی‌های بیومتریک یک انسان را می‌تواند تشخیص دهد. طبق تازه‌ترین خبر‌ها ایم برین ( AimBrain )، از یک پلتفرم جدید در حوزه بیومتریک رونمایی کرده است و در واقع این محصول نسل چهارم پلتفرم‌های بیومتریک این شرکت است.

 ایم برین ( AimBrain ) نام این سری از پلتفرم‌های بیومتریک خود را سری A نامیده است و قیمت 4.000.000 یورو برای آن اعلام کرده است. بر اساس گفته تیم متخصص ایم برین ( AimBrain )، این پلتفرم بسیار دقیق‌تر و ایمن‌تر از پلتفرم‌های قبلی است و همچنین اضافه کرده‌اند که؛ ایم برین ( AimBrain ) برای ساخت این محصول، هزینه و دانش بسیاری به کار برده است. بر اساس خبر‌های بدست آمده، سرمایه گذار تولید این محصول کمپانی بی جی اف ونچرز ( BGF Ventures ) بوده است که یک کمپانی سرمایه‌گذاری است و معمولا برای پروژه‌های تخصصی و نوین هزینه می‌کند.
بر اساس بیانیه جدید ایم برین ( AimBrain )، این پلتفرم قادر است که بر روی تلفن‌های همراه ، کامپیوتر‌ها ، لوازم خانگی هوشمند و دستگاه‌های خودپرداز ( ATM ) قرار گیرد و بر اساس اطلاعات بدست آمده از ویژگی‌های بیومتریک افراد، دستگاه‌هایی که فرد مورد نظر با آن سر و کار دارد را شناسایی کند و از نظر اطلاعات آن‌ها را با هم هماهنگ کند.
این پلتفرم جدید کمپانی ایم برین ( AimBrain ) توانایی تشخیص سرعت تایپ کردن و فشار انگشت فرد بر روی دستگاه را نیز دارد که این امکان را به دستگاه می‌دهد که سریعتر ویژگی‌های بیومتریک صاحب حساب را تشخیص دهد. همچنین ویژگی‌های پلتفرم سری A، باعث می‌شود افراد سریع‌تر امور امنیتی خود را انجام دهند و این امکان را به بانک‌ها می‌دهد که ویژگی‌های بیومتریک صاحبان حساب را در اطلاعات مربوط حساب‌های آن‌ها ذخیره کنند.

AAEAAQAAAAAAAA1xAAAAJDQyNjM1NmJhLTM4MzMtNDhkMC1hZjRlLWY2NTEyZGVjNGNjZQ

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.