payop

مجموعه بزرگ STS ، که با هدف تولید و توسعه نرم افزار‌های مدیریت مالی، پا به عرصه فناوری‌های پرداخت گذاشت، در روز‌های گذشته طی چند کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که؛ نسل بعدی سیستم‌های مدیریتی به نام PayOp را در ماه‌های آینده معرفی خواهد کرد. این سیستم جدید قرار است همراه با فناوری‌های معمول امروزی شروع به کار کند و گفته شده است تضادی با سیستم‎‌های پرداخت حال حاضر ندارد.

PayOp قرار است؛ این امکان را به صاحبان حساب‌های الکترونیکی بدهد که از یک پایانه برای مدیریت مالی حساب‌ها استفاده کنند. این ویژگی می‌تواند کنترل و مدیریت حساب‌ها را بسیار آسان تر کند، به صورتی که فرد نیازی نیست اطلاعات مربوط به همه حساب‌ها را داشته باشد، فناوری PayOp این امکان را می‌دهد که شما بتوانید چند حساب مختلف را با یک پایانه کنترلی، مدیریت کنید.
PayOp می‌تواند برای صاحبان فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار جذاب باشد؛ زیرا دیگر نیازی نیست برای هر فروشگاه آدرس و اطلاعات جدیدی در نظر گرفت و همزمان با استفاده از یک اطلاعات و یک پایانه پرداخت می‌توانند تمام دستگاه‌های پرداخت الکترونیک موجود در فروشگاه‌ها را کنترل و مدیریت کنند.

Multiple-POS-terminals.jpg

همچنین PayOp قرار است این امکان را به صاحبان حساب‌های الکترونیکی بدهد که بتوانند تمام دارایی‌های موجود در حساب‌ها را همزمان آنالیز کنند یا در یک لحظه پایانه و اطلاعات آن‌ها را تغییر دهند.

آرمان زارع
نویسنده: آرمان زارع
علاقمند به حوزه پرداخت آنلاین هستم، هر روز اتفاقات زیادی در این حوزه رخ می دهد و در اینجا برخی از این موارد را پوشش خواهم داد.