وقتی نوبت به پذیرش و دریافت پرداخت در میان باشه بدون شک پی پال ( PayPal ) در این زمینه حکفرما هست. در حقیقت برای مشتریان آنلاین ، فری لنسر ها ( Freelancers) و دارندگان تجارت (Business)  روش پرداختی آنلاین بالفعلی می باشد.در حالیکه مردم تمایل زیادی به پی پال ( PayPal ) بنا به دلایل مختلفی دارند، اما تکنولوژی دری برای تعدادی رقبا جهت رقابت کردن با پی پال ( PayPal ) با پیشنهاد هزینه کمتر ، تراکنش سریعتر و بهبود امینت گشوده است.

در این مقاله به معرفی 10 جایگزین برای PayPal اشاره خواهیم کرد :

 

Due

Due  برای فری لنسر ها و دارندگان تجارت های کوچک مناسب هست. اخیراً به کاربرانش اجازه پذیرش پرداخت آنلاین امن برای نرخ تراکنش 2.7 درصد را داده است ، همچنین Due پرداخت جهانی را پذیرفته ، که معمولاً در طی دو روز کاری انجام میشه ، به علاوه کیف پول دیجیتالی برای دریافت و ارسال پول سریع برای هر فردی در جهانی بدون هیچ هزینه ای. حتی یک e-bank دارد ، جایی که می توانید پول خرد را به صورت آنلاین ذخیره نمایید.

 

Stripe

Stripe کاربرانش را در دو سال آخر با API قدرتمند و انعطاف پذیرش جذب کرد.  Stripe با صدها برنامه کاربردی یکپارچه شده ، اگر شما برنامه نویس حرفه ای هم نباشید می توانید از آن استفاده کنید.

 

Dwolla

Dwolla  ویژگی های مشابه ای به PayPal در زمینه انتقال وجه دارد ، اما باید از API آن قدردان بود ، که بیشتر تمرکز بر روی انتقال های بانکی دارد ، یا پرداخت Automated Clearing House  (ACH). بنابراین کاربران می توانند روش پرداختی را سفارش سازی نمایند. از همه بهتر این که تراکنش ها رایگان هستند.

 

Apple Pay

اگر شما یک تاجر هستید ، زمانش رسیده که Apple Pay را بپذیرید. تراکنش ها سریعتر و ایمن تر شدند از زمانیکه Apple Pay از تاییدیه Touch ID استفاده کرد. Apple Pay تقریباً هنوز در این زمینه جوان هست. اما تعجب نکنید که سرویس با دستگاه های قدیمی پشتیبانی می شود.

 Payoneer

پایونیر ( Payonner ) یکی از قدیمی ترین سرویس های پرداخت می باشد. که دربیش از 200 کشور وجود دارد و 150 واحد ارزی متفاوت را قبول می کند. دریافت وجه رایگان هست و   پلتفرم (Platform) شامل API انعطاف پذیر هست که با توجه به Business قابل رشد هست. مشابهPayPal در صورتی که نمی خواهید به طور 100 درصد دیجیتالی شوید
می توانید یک مسترکارت پلاستیکی دریافت نمایید.

 

2Checkout

یکی دیگر از روش های پرداخت قابل اعتماد می باشد که به کاربران اجازه پذیرش کارت های اعتباری credit cards ، debit cards  و PayPal را به صورت جهانی میدهد. به 87 زبان متفاوت موجود هست. حفاظت های پیشرفته ای را جهت مقابله با کلاهبرداری ها ارائه می دهد و با صد ها سبد خرید آنلاین یکپارچه می باشد.

 

 

Amazon Payments

اگر به کاربران خودتان می خواهید آسودگی خاطر بدهید ، پرداخت از طریق Amazon را بپذیرید. هر زمانیکه کاربر خریدی از طریق سایت شما انجام می دهد به طور خودکار از طریق Amazon تحویل  صورت می گیرد. به این معنی که از اعتبار Amazon استفاده می کنند که فرآیند Checkout را راحت تر و قابل اعتمادتر می کند.

 

Payza

 با این سرویس محبوب می توانید دریافت و ارسال پرداخت ها را برای هر کسی در جهان در کمترین زمان انجام دهید. هم چنین رابط کاربری راحت و خوبی دارد  ، همچنین امنیت منحصر به فرد و قدرتمند و پشتیبانی فراهم می کند که برای ثبت نام رایگان می باشد.

 

Google Wallet

یک سرویس پرداخت آنلاین که به کاربران امکان ارسال امن ، ساده و با سرعت بالا را از طریق مرورگر ، تلفن همراه و حساب کاربری گوگل فراهم می کند. می توانید کارت های Debit ، Credit ، Gift ، loyalty را در حساب کاربری تون ذخیره نمایید.

 WePay

 WePay که به خودش در زمینه سرویس درجه یک مشتریاش و حفاظت در مقابل کلاهبرداری افتخار میکند. کاربران همچنین می توانند بدون اینکه مجبور به ترک کردن سایت شوند خرید خود را انجام بدند که باید از ترمینال مجازی تشکر کرد.

فرشته فیض آبادی
نویسنده: فرشته فیض آبادی
در حوزه طراحی وب (front -end developer) مشغول بکار هستم و اتفاقات جدید دنیای تکنولوژی از طراحی وب و دیتابیس گرفته تا BI را رصد می کنم و بصورت منظم به مطالعه مقالات پیشرو در این حوزه می پردازم. عکاسی و سفر هم بخش جدانشدنی زندگی من می باشد.